Oturum Açın!

* Şifremi Unuttum      Beni Hatırla

B2B Sitesi Hakkında

TechnoVatan Bilişim Sistemleri bayilerine sunmuş olduğu B2B platformudur..

24/7 Sipariş Verebilirsiniz

Tüm ürünleri, ürün detayları, stok ve fiyat bilgilerini görebilir, sipariş verebilirsiniz.

Ödeme Yapabilirsiniz

Siparişlerinizde veya haricen cari hesabınıza peşin veya taksitli kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Cari Hesap İşlemleri

Çeşitli raporlar, dekont, ekstre alabilirsiniz.

Teknik Servis İşlemleri

Teknik servisteki ürünlerinizi takip edebilir, iade talebinde bulunabilirsiniz.

Başvuru Yap

Bilgisayar, tüketim ürünleri veya elektronik ürünlerini, satış amaçlı olarak temin edecek bir firma olmanız durumunda, TechnoVatan Bayisi olmak için aşağıdaki sözleşmeyi indirip-doldurup, gerekli evraklarla birlikte bize posta veya kargo ile göndermeniz yeterlidir. (Eposta / Faks kabul edilmemektedir.)

Markalarımız

sarah-red
sarah-red
john-doe
tim-brown
sarah-red
sarah-red
john-doe
tim-brown
sarah-red
sarah-red

Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin ve sitede yer alan her türlü bilginin telif hakları Technovatan Bilişim Sistemleri'ne ait olmakla birlikte, sadece şifre sahibi olan şirketlerin kullanımına ve istifadesine sunulmuştur.Bu nedenle, site, izinsiz olarak üçüncü şahıslara kullandırılamayacağı gibi, burada yer alan neşriyatlar üçüncü şahıslarla paylaşılamaz ve ifşa edilemez, Technovatan Bilişim Sistemleri ile yapılan ticaret dışında kullanılamaz.

Bu sitede gösterilen fiyat, ürünün bulunurluğu gibi ticari bilgiler şifre sahibi olan şirket dışındaki, şirket ve şahısların kullanımına açık değildir. Aksine davranışların tesbiti halinde, Technovatan Bilişim Sistemleri. şifre sahibi şirketin bu siteye erişimini kısıtlama ve engelleme hakkına sahip olduğu gibi, mütecaviz hakkında gerekli göreceği maddi ve manevi tazminat talep haklarını da kullanabilecektir.

Sık Sorulan Sorular?

1

Kaydolmadan fiyatları görebilir miyim?

Üzgünüz, Technovatan'da karşılaşacağnız fiyatlar siz bayilerimize özeldir. 3.kişilerle paylaşılmaz..

Fiyatları görebilmek için sisteme kayıtlı olup oturum açmanız gereklidir..

2

Sitedeki Stok ve Fiyatlar Güncel mi?

Tam olarak güncel! Uygulama üzerindeki tüm stok ve fiyatlar anlık olarak karşınızdadır. Sipariş verdiğinizde ürünleriniz sizin adınıza otomatik olarak rezerve yapılacaktır. (Ödemesi tamamlanmış siparişler)

3

Müşteri Adresine Sevk) Hizmetiniz var mı?

B2B üzerinden kendiniz bir sevk adresi tanımlayabilir ve standart kargo ücretlerine ek olarak bir ücret dahilinde farklı bir adrese Technovatan Sevk İrsaliye'si ile sevk yaptırabilirsiniz. Sipariş tutarınız ücretsiz kargo sınıfına dahi girse ek ücret yansıyacaktır..

4

XML Desteğiniz var mı? Ücreti?

Kesinlikle! ve tamamen ÜCRETSİZ!B2B üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz (ve hatta fazlası) tüm ürünleri XML kullanma özelliği olan bir uygulama/web sitesinizde kullanabilirsiniz